.

.

Внатрешниот Визија 3-Pack Читање Очила Постави w/Пролет Шарки за Мажи & Жени - (1.75 x Зголемување) - 3 Јасно Леќа Читатели (Неутрална Боја Сорта)

Внатрешниот Визија 3-Pack Читање Очила Постави w/Пролет Шарки за Мажи & Жени - (1.75 x Зголемување) - 3 Јасно Леќа Читатели

DEN 239.76

Износот
Залиха

Стандард одговара правоаголна форма мода рамка читателите.Сет од 3 читање очила боја различни вклучува : Цврсти Црна, Проѕирни Браун Желка, Транспарентни Темно Сива боја.Пролет шарки за удобен, лесно се вклопуваат најголемиот дел 3-пакет ви овозможува да ги чувате копија пар во секоја соба од вашиот дом!.Стандард одговара правоаголна форма мода рамка читателите. 3-pack читање очила боја различни вклучува : Цврсти Црна, Проѕирни Браун Желка, Транспарентни Темно Сива боја. 4-pack очила сет вклучува : 2 пара Затворен Читатели, 1 пар на Отворено Читање очила за сонце, најголемиот дел 3-пакет ви овозможува да ги чувате копија пар во секоја соба од вашиот дом!.Три рамка опции на располагање.Вклучува бонус случај за заштита на леќите додека патуваат и на go!.Квалитет, лесни за читање очила со пролетта шарки за удобен, лесно се вклопуваат & додаде заштита од кршење.Прекрасна проѕирен желка печати рамки.Стандард фитинг правоаголна форма читање очила се совршени за било каде - спална соба, канцеларија, бања, или која било област на куќата ќе прочитате во!Неутрални бои и обликот изгледаат добро на повеќето лицето видови.Изберете ја вашата зголемување и не се грижите за добивање на голем одговара со удобност и трајност на пролетта шарки.Прифатлива ниска цена ви дава мир на умот во случај да ја изгубиме помеѓу каучот перници.Вредност 3 пак значи дека ќе имате секогаш резервна копија пар!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи