.

.

Бебе Девојки Коленото Високи Чорапи Шупливи Од Анти-пропадна Плетење Чорапи Погоден за 0-2 Години Доенчиња Години

Бебе Девојки Коленото Високи Чорапи Шупливи Од Анти-пропадна Плетење Чорапи Погоден за 0-2 Години Доенчиња Години

DEN 311.76

Износот
Залиха

80% Памук. 【Атмосфера & Дише】Направени од 80% Памук, 18% Полиестер, 2% Spandex.Нашето бебе чорапи изработени со премиум ултра мека памучна кој е совршен за бебето чувствителни и одгледување на нозе,да ги задржи вашето бебе нога топло и удобно.Супер удобно со точниот износ на рашири да се придржува кон бебето нога за подобра активност и весела расположение. 【Совршена Големина】единствена должина : 12cm/4.72 во, многу погоден за деца на возраст од 0-2 години.Користење на еластична ткаенина бидете сигурни дека се вклопуваат добро, држи чорапи од лизгање исклучување на нозе за трае во текот на целиот ден се носат.Растеглив еластична за да се совршено да се вклопи и покрај големината и обликот на нозете. 【Супер Симпатична & Стилски】Цврсти бои кабел поврзана шема на конструкција е класичен и елегантен, осигурајте се дека ќе се најде совршен пар на чевли за да одговара, додавање на гилберт да било облека.Тие изгледаше толку симпатична под фустани, па дури и со onesies.Ќе се стави овие слатки високи чорапи на вашето дете и таа добива толку многу комплименти. 【Анти-Пропадна Дизајн】 бебето чорапи се на животната средина силикони контрола на дното, да се спречи вашето бебе од паѓање надолу на вашиот хард ладно подот.Пропадна-доказ материјал може да им помогне на деца за да се задржи неговата рамнотежа и да се спречи лизгање.Нека вашата прекрасна деца ползи слободно или walk насекаде во вашиот дом. 【Најдобар Подарок за Вашето Бебе】голем дар за вашето бебе момчиња, девојки,и тоа може да се користи како фотографија проп и костим,за повик за секојдневно носење,бебе туш,роденден,свадба партија,ноќта на вештерките,chritmas и така натаму.Симпатична sock ќе го задржи вашето бебе топло и модата.SZTARA Коленото-Висока Шупливи Од не-пропадна чорапи Плетење Чорапи 1.Погоден за 0-2 години Бебе Девојки 2.100% нов и висок квалитет!Материјал : 82% од чешлани памук, 15% Најлон и 3% Spandex3.Beathable и Light Knit памук добра alasticitysocks, мека, пријатна и удобна.Мека памучна даде на кожата повеќе care4.Направи вашето бебе да стане повеќе модерен, атрактивен, убава.Лесно да одговара на било какви stlye облека.5.Погоден за пролет ,лето,есен, зима.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи