.

.

BuyBits 17.5 мм - 20.5 mm Мотор Вилушка Матични Јарем Планината со RoadVise паметен Телефон Мобилен Телефон Носителот

BuyBits 17.5 мм - 20.5 mm Мотор Вилушка Матични Јарем Планината со RoadVise паметен Телефон Мобилен Телефон Носителот

DEN 0.00

Износот
Залиха

Развиени за употреба на мотоцикли каде handlebar планината не е можно или посакувано.Со цел да се вклопи со користење на цилиндрични понесе ѕид (управен главата цевка) на вилушка матични.Мотоцикл Вилушка Матични Јарем Планината се Вклопува Произлегува : 17.5 мм - 20.5 mm.Светло-тежина уште силна.Лесно да се вклопи и целосно пренослив.Телефонот носители цврста конструкција дава сила & сигурност на патот од страна на безбедно грчевито држејќи се за паметни телефони со заштитна случаи тежина до 900g (2lb) и мерење до tp 10cm (4 инчи) широк.Дизајнирана и препорачана за употреба со мобилни телефони во случаи или кожи.Погодни за употреба со тешко, тешко школка & ruggedised случаи.Планината нуди екстра достигне & усогласување со краток рака (1.75 инчен (4.45 см) помеѓу центри).Централната вилушка матични јарем планината е развиен за употреба на мотоцикли каде handlebar монтажа опција не е можно или посакувано.Со цел да се вклопи спорт, супербајк, издржливост и туринг мотоцикли користење на цилиндрични понесе ѕид (управен главата цевка) на вилушка произлегува.и вклучува Arkon Road Vise (RV001 WR-Б) телефон држачот за мобилни телефони во заштитни случај.Планината се вклопува произлегува : 17.5 мм - 20.5 мм, мала тежина - направени од Алуминиум.Придава лесно да управниот главата цевка на вилушка произлегува.Лесно да се вклопи и целосно пренослив.Телефонот на сопственикот цврста конструкција дава сила и сигурност на патот од страна на безбедно грчевито држејќи се за паметни телефони со заштитна случаи тежина до 900g (2lb) и мерење до tp 10cm (4 инчи) широк.Пролет натоварени механизам се проширува за да го содржат вашиот мобилен уред.Дизајнирана и препорачана за употреба со мобилни телефони во случаи или кожи.Погодни за употреба со тешко, тешко школка & ruggedised случаи.Низок профил дизајн обезбедува задната камера е јасно за спонтано слики или видео записи.Планината нуди екстра достигне & усогласување со краток рака (1.75 инчен (4.45 см) помеѓу центри), Секогаш проверете дали вашите матични маска може да се отстрани оставајќи централна дупка за монтирање за да се поправи во.Едноставно капка на Вилушка Матични Мотоцикл прилог во дупка на матичните и да се стегне.Сплит окно ќе се прошири за да се вклопи во внатрешноста на ѕидот на вилушка матични Користите Ален Копче за да се стегне да се создаде цврста одговара.Answer : ___________________________ NOTE : Измери вашиот дупка пред да нарачате и да се провери за управување dampening систем.На Road Vise лулка е погодна за мобилни телефони користејќи случај до 10cm (4 инчи) широк - Apple i Phone 3 GS, 4/4 S, 5/5 S/5В, 6 и 6 Плус.Samsung Галакси S2, S3, S4, S5 & S6, Samsung Galaxy Note, Note 2, Забелешка 3 & Забелешка 4, HTC ONE серија, Nokia Lumia & Motorola G / X. Она што се вклучени? 1 x Road Vise телефон носителот 1 x рака, 1 x адаптер & 1 x матични планината.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи