.

.

Автомобил Телефон Планината-Phone Држач за Автомобил-Прилагодлив Ротација 360° Автомобил Телефон на Држачот за Монтирање на - Табла Заградата на ретровизорот Универз?

Автомобил Телефон Планината-Phone Држач за Автомобил-Прилагодлив Ротација 360° Автомобил Телефон на Држачот за Монтирање

DEN 407.76

Износот
Залиха

Ве молиме потврдете дали овој автомобил планината е погодна за табла на вашето возило пред место цел. 4:Кога не е во употреба на автомобил телефон стојат може да се огради рамни и лесно се вклопува во централната конзола, ракавица кутија, или од врата на врата џеб да задржи надвор од патот, но бидете удобно во стигне до кога ќе треба.Повеќе цели може да ви обезбеди со повеќе погодности и повеќе ги користат потреби во автомобил.Се обезбеди нулта waggle на вашиот телефон, дури и во трновит пат. Компатибилен со LG, Google, Мото, Sony, Nokia, Huawei, GPS Уреди.што нема да го оштети вашиот автомобил е за внатрешни работи.Пролет тока база не може да се разнишаат исклучување, силен и здрав.Повеќе цели може да ви обезбеди со повеќе погодности и повеќе ги користат потреби во автомобил. 1 x Скриени табличка налепници. ❣☑【Виткање Автомобил Заградата】Кога не е во употреба на автомобил телефон стојат може да се огради рамни и лесно се вклопува во централната конзола, ракавица кутија, или од врата на врата џеб да задржи надвор од патот, но бидете удобно во стигне до кога ќе треба.Пролет тока база не може да се разнишаат исклучување, силен и здрав.Ќе ви овозможи со најдобра агол на гледање, , така што може да се види екранот на телефонот јасно и задржи безбеден за возење, а од ограничена со поглед агол.Компатибилен Со : Универзална за Мобилен Телефон.Еден Автомобил Држачот За Повеќе Цели Овој клип автомобил планината повеќе пригоден, може да се користи во автомобил табла, сонцето стакло, rearview огледало.3:Направени со мека, не се лизга силикон подлога и криви база. ❣☑【Слободни Ротација】универзален автомобил телефон планината не само поддршка 360 степени rotatable се префрлате помеѓу хоризонталните и вертикалните екрани на вашата волја, но, исто така, може да биде 360 степени навалите ќе ви овозможи со најдобра агол на гледање,правите што сакате слободни ротација.Боја : црна.Тип : автомобил телефон држачот.2:На Eylb Keys надградба автомобил телефон планината не само поддршка 360 степени rotatable помеѓу хоризонталните и вертикалните екрани на вашата волја, но, исто така, може да се 180° навалите ќе ви овозможи со најдобра агол на гледање, , така што може да се види екранот на телефонот јасно и задржи безбеден за возење, а од ограничена со поглед агол.Телефонот носителот може да биде прикачен на автомобил на контролната табла или криви површината.Заградата и клип функција УВ отпорни ABS пластика со нерѓосувачки челични пружини и силиконски влошки база дека нема да го оштети вашиот автомобил е за внатрешни работи.4:Кога не е во употреба на автомобил телефон стојат може да се огради рамни и лесно се вклопува во централната конзола, ракавица кутија, или од врата на врата џеб да задржи надвор од патот, но бидете удобно во стигне до кога ќе треба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи