.

.

Телефон на Држачот за Монтирање за Автомобил, Прилагодлив Трајни Гравитацијата Phone Држач за Воздух Пропустливи со Клип, Компатибилен со 4-7 Мобилни Телефони, Уреди, ?

Телефон на Држачот за Монтирање за Автомобил, Прилагодлив Трајни Гравитацијата Phone Држач за Воздух Пропустливи со Клип,

DEN 191.76

Износот
Залиха

[ПРЕМИУМ ВОЗДУХОТ се ПРОПУСТЛИВИ ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ на ПЛАНИНАТА] Направен од висок квалитет на алуминиум материјал, издржлив и здрав, нуди долг животен век.Во пренослив големина, погодно за чување кога не го користите.Тоа е посилна стабилност дека не треба да се грижите тоа ќе падне во текот на трнлив пат за возење, нагло сопирање, висока брзина на возење и повеќе ситуации, сепак може да бидат цврсто поставени на телефон планината. [ЗАШТИТАТА и БЕЗБЕДНОСТА], Со зголемена силиконски материјал, вие не мора да се грижите тоа ќе предизвика гребнатини, носење на воздухот се пропустливи и телефонот кога е во употреба.Со една рака операција функција, слајд и ставајте го вашиот телефон на телефон носителот без притискање, телефонот носителот ќе се прошири автоматски по пат на гравитација, го ослободува вашата рака за време на возењето, се грижи за возење безбедност. [ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ] Погоден за повеќето 4-7" мобилни телефони, i Phone13/pro max, 12/pro max/pro, 11pro, Samsung Галакси, OPPO, Blackberry и повеќе уреди, со телефонски случај е прифатливо.Ве молиме имајте во предвид : Вклопат за повеќето воздухот се пропустливи видови, некои видови на воздухот се пропустливи може да не се вклопува, ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил е компатибилен тип на воздухот се пропустливи пред да нарачате. [ROTATABLE ДИЗАЈН] Лесен за употреба.Едноставно клип на воздухот се пропустливи.Придобивките од 360 степени rotatable дизајн, може да се прилагоди на секој агол, што е најзгодно за вас да се користи телефонот(GPS мапи, игра музика, да гледате пораки и повеќе).Нашите телефонски носител е исто така одличен избор за подарок на вашите пријатели и семејства, која ќе донесе многу погодности за нив и тие ќе најдете корисни и практични за сигурни. [ВРЕДИ ДА се КУПИ] Ние никогаш нема да престанам подобрување на квалитетот на нашите производи и секогаш commited да ви понуди со најдобрите шопинг искуство.Не двоумете се да стапите во контакт со нас ако имате било какви прашања или проблеми, нашиот тим ќе ви одговори побрзо и решавање на проблеми за вас.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи