.

.

Рико Индустрии МАК Сан Диего Полначи Краток Спорт Decal, Ретро , Жолта , 3.5 x 4.5

Рико Индустрии МАК Сан Диего Полначи Краток Спорт Decal, Ретро , Жолта , 3.5 x 4.5

DEN 95.76

Износот
Залиха

МЕРЕЊА : Око-фаќање на decal е дизајниран за да ги собере сите стил, без разлика на тимот.Лист мерки 5 x 7-инчи.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : може да се Пофали лесен кора и се држи апликација.Може да се користи на возила, гардероби, спална соба врати и прозорци, лап-топ компјутери, лаптопи и повеќе.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : Карактеристики светла, целиот тим обоени графика, така што може да покажат вашиот тимски дух за вашиот омилен спортски тим цела сезона долго.НАПРАВЕНИ ВО САД : со гордост се направени во САД од трајни винил материјал и природни влакна.Погодна за внатрешна и надворешна употреба, со цел да трае со години на уживање.СОВРШЕН ПОДАРОК : Идеален за лојални љубител на спортот дека сака да направи храбар впечаток.Одлично за родендени, годишнини, Божиќ, Татко & Ден на Мајката, Graduations, Пензионирања и други специјални прилики.Покажат своите тимски дух со овој око-фаќање на умрам намали тим логото кратко спорт налепница со Rico Индустрии.Ова око-фаќање на налепница мерки 3.5-Инчи со 4.5-Инчи и лесно да се придржува до секое возило или други тврда површина.Тоа се прави на времето отпорни на удари материјали.Направен во САД.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи