.

.

200 КОМПЈУТЕРИ Налепници за Вода во Шишиња, 200Pack/ЕЕЗ Hydroflask Налепници Естетски Водоотпорен Симпатична Vsco Винил Налепници Лаптоп Скејтборд Багаж Компјутер Налепници ?

200 КОМПЈУТЕРИ Налепници за Вода во Шишиња, 200Pack/ЕЕЗ Hydroflask Налепници Естетски Водоотпорен Симпатична Vsco Винил

DEN 0.00

Износот
Залиха

✨ЕСТЕТСКИ НАЛЕПНИЦИ✨ Секој налепница на пакувањето содржи 200pcs, асортиман на различни налепници во 4 различни стилови.Не случајно испорака и без дупликати, моделот прикажан во главната слика ќе се појави во вашиот пакет, и симпатична налепници може да донесе многу забава во вашиот живот. ✨ДОБАР КВАЛИТЕТ НАЛЕПНИЦИ✨ Нашите естетски vsco налепници се направени на винил и се 100% сосема нов high-definition печатење на обрасци се повеќе прецизни и јасни.Секој симпатична водоотпорен налепница може да биде совршено се намали според обликот и големината, која може да се користи директно.Тоа е на добар квалитет и кои може да се вметнат многу пати без да остават било остатоци по отстранување. ✨МОДЕРЕН ДЕКОРАЦИЈА✨ Овие налепници се многу симпатична и модерен, погоден за облекување на разни предмети.На пример, hydroflask, лаптопи, шишиња со вода, скејтборди, багаж, итн.Симпатична налепници може да даде целосна претстава за вашата креативност да ги красат објектите што сакате. ✨ГОЛЕМА ПОДАРОЦИ ЗА ДЕВОЈКИ и ДЕЦА✨ Нашата симпатична налепници се совршен избор за вас како роденденски подароци за децата, тинејџерите, и девојки.Естетски винил налепници може да се користи како супер симпатична декорација материјали за лаптоп, скејтборд, шише за вода и дома и надвор. ✨УСЛУГА ГАРАНЦИЈА✨ задоволството на Клиентите е нашиот најголем мотивација, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви проблеми околу оваа налепница на пакувањето.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи