.

.

Cardone 84-1639 Нови високообразовни институции Електронски Дистрибутер и Модул

Cardone 84-1639 Нови високообразовни институции Електронски Дистрибутер и Модул

DEN 4434.00

Износот
Залиха

Секој дистрибутер вклучува капа и роторот да се направи инсталацијата брзо.Прашина опфаќа и дихтунзи се исто така вклучени на Хонда апликации за својата погодност.Целосно компјутер тестирани за загарантирана, долго-траен перформанси.Гарантирани се вклопуваат и функција.Ги исполнува или го надминува К. Д. М перформанси.CARDONE Нови Дистрибутери се поддржани од страна на CARDONE Инженерните Технологија, што осигурува дека сите CARDONE Нови Дистрибутери исполнат соодветна форма, се вклопуваат и функција.CARDONE Инженерните Технологија е базирана на повеќе од 40 години од обратна-инженеринг експертиза, каде што оригиналниот дизајн слабости се идентификуваат и да се поправа, што резултира со врвен квалитет, бренд-нови делови може да се потпре на.Инсталирање на CARDONE Дистрибутер на вашето возило ќе обезбедат соодветна напон се пренесува на искра приклучоци во правилна времето шема, така што вашето возило ќе се изврши на команда.Исто обратна-инженеринг искуство што сум го стекнал од над години на remanufacturing е основа на CARDONEs инженеринг.Сертифициран за ISO Меѓународните Стандарди за Квалитет значи секој дел што остава нашата ISO согласност фабрика е remanufactured со највисок квалитет процеси.Тоа значи дека ќе имаат еден производ кој не само што не е сигурен, но дека бил изграден да трае толку долго време или подолго од оригиналот единица.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи