.

.

Athearn ХО GP9 w ДЦЦ & Звук MRL #126, ATHG64295

Athearn ХО GP9 w ДЦЦ & Звук MRL 126, ATHG64295

DEN 0.00

Износот
Залиха

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 83946. МОНТАНА ЖЕЛЕЗНИЧКИ ЛИНК MRL КАРАКТЕРИСТИКИ : Сите Екс Северниот Пацифик Сите имаат малку поинаков пат број специфични детали Тело фаза на прототип Winterization изведат Хајат оска имајќи капи #110 Торпедо брод со големи резервоари за гориво и воздух тенкови се пресели во покривот.Ние се уште имаат стандард 3-панелот за сите временски кабината прозорец, 5-чекор stepwells, кабината покрив монтирани светилник, антена, воздух рог и на пат е изменета страна sill, но не и динамичен сопирачки.ЛОКОМОТИВА КАРАКТЕРИСТИКИ : Предни и задни МУ се фати кутии со footboard Trainline и МУ црева Спојка намали држела Капка чекори освен ако не е наведено МУ стои "Nub" стил walkway упатуваа Бел сместување & тип на прототип Казна-скала парапети за скала изглед Жица земи песна Лифт прстени Шофершајбната стакло Види низ кабината windows и целосна кабината внатрешни работи Гравирани метал радијатор доза grilles и фан grilles Воздух тенкови монтирани подолу sill освен ако не е наведено Детални гориво во резервоарот со гориво спојници, гориво мерачи, издише цевки, и задржување на тенкови Blomberg-Б камиони со соодветна имајќи капи Сандер линии Брзина рекордер освен ако не е наведено Целосно се собраа и се подготвени да се кандидира ДЦЦ-подготвени карактеристики Брз Приклучок(tm) plug-and-play технологија со двете 8 и 9-пински конектор Намалени од прототип ресурси, вклучувајќи цртежи, теренски мерења, фотографии, и Попрецизно-насликани и печатени боја шеми Тело монтирани Mc Henry оперативни скала зглоб couplers Битие погонска група со 5-пол кос рана мотор, прецизност машински flywheels, и мулти-линк drivetrain за проблеми со слободен работата на Сите тркала со прецизност брзини за непречено и тивка работа на Сите тркала електрични пикап обезбедува сигурен прилив Тркала со RP25 контури работат на сите популарни брендови на патеката Блескаво светилки за реални изглед Двонасочно постојано осветлување, па светлата светлината останува константна Тешки умре-фрлија рамка за поголема влечна и м.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи