.

.

Стандард Мерач 00224003 Вредност Vernier Мерач На Длабочина, Микрометар Тип, 0-4 Спектар, 0.001 Дипломирањето, +/-0.00020 Точност, 4 База, 4 Прачки

Стандард Мерач 00224003 Вредност Vernier Мерач На Длабочина, Микрометар Тип, 0-4 Спектар, 0.001 Дипломирањето, +/-0.00020

DEN 1782.00

Износот
Залиха

Вкупно мерен опсег од 0 до 4".Точни на + или - 0.00020".Четири висока точност меѓусебно длабочина прачки прилагоди во зголемувања на 1".Ratchet триење напрсток и заклучување орев за прецизни мерења читања и корекција.Појачани и земјата база на површината за точни читања.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи