.

.

Aokpsrt Притисок Моќ за Миење Стапче Хидро Млазот Вода Црево Млазницата Наводнување Sprayer Cleaning Tool Екстра Долг Продолжи Стапче Копје за Олук Патио Автомобил Прозорец до?

Aokpsrt Притисок Моќ за Миење Стапче Хидро Млазот Вода Црево Млазницата Наводнување Sprayer Cleaning Tool Екстра Долг Продолжи

DEN 0.00

Износот
Залиха

【Со можност да биде продолжен за Миење Стапче】 : Можете слободно да се соберат Моќта за Миење Правец за да се добие 19 инчи, 28 инчи и 39 инчи.нема потреба наведнуваат надолу вашето тело и тоа се вклопува сите ¾ "стандард градинарски црева, и други големини со стандард 1" цревото конектори. 【3 МЛАЗНИЦИ】 : Ова е нормално моќ за миење sprayer млазницата со 3 спреј совети, фан, авион поток, и прилагодливи млазницата.Различни опции, погоден за различни прилики. 【Флексибилни чистење стапче】 : Користење на проширена мека стапче, моќта за миење стапче лесно може да се постигне места, кои се обично тешко да се исчисти, како што се на покривот на возилото и олук. 【ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ】Црево Адаптер Вклучен, стандард градина црево да ½ " брзо се поврзете цревото спојка со "O" прстен.Пакетот вклучува 1 магија продолжи хидро авион, 1 флексибилни стапче,1 продолжен стапче, 1 чистењето мит,1 конектор и 3 компјутери на прскалките.ИЗВЕСТУВАЊЕ】 : Без електрична енергија и нема моќ, притисокот зависи од вашата вода под притисок, без дополнителен притисок.Ако имате било каков проблем со нашиот миење,ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашата вода за миење џет стапче е идеален за чистење на било која површина, вклучувајќи дрво, автомобил, стакло, бетон, прозорец, гуми, приоди за автомобили, и повеќе, па можете да го одржите вашиот дом чист, на лесен начин.Висок притисок моќ за миење стапче погоден за поврзување на сите 3/4" стандард градинарски црева, и други големини со стандард 1" цревото конектори.Оваа градина црево автомобил мие е нормален вода црево sprayer и лесно да се поврзете со вашите црева. 1. Ќе се поврзете директно наша моќ џет конекторот на вашиот црево конектор. 2. Ако вашиот црево има брзо ослободување конектор, ќе завртка нашите брзо ослободување на приклучок на нашиот моќ џет приклучок и да се поттикнат ги во вашиот брзо ослободување конектор.Тоа е лесно да лупам надвор и да ја преземе.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи