.

.

Razer Wolverine V2 Жичен Игри Контролер за Xbox Серија X: Remappable Пред се Соочуваат со Копчиња - Гра-Тактилни Акција Копчиња и D-Pad - Коса Активира Режимот со Активирањето на Стоп-Sw

Razer Wolverine V2 Жичен Игри Контролер за Xbox Серија X: Remappable Пред се Соочуваат со Копчиња - Гра-Тактилни Акција

DEN 400.80

Износот
Залиха

Дизајниран за Поголема Контрола и Прецизност : контролорот е ергономија обезбеди природен контрола кој обезбедува брза и точна копчето интеракција, додека contoured дизајн и не се лизга гумени костец им овозможи на сите-ден игри на врв перформанси.Дополнителни Remappable Пред се Соочуваат со Копчиња : 2 мулти-функција копчиња на предната страна на контролорот може да се remapped преку Razer Контролер Подесување за Xbox да се ослободи поголема контрола и повеќе персонализирани игра стил.На гра-Тактилни Акција Копчиња и D-Pad : Ракуваат хипер-одговорно actuation со cushioned допир како што се изврши вашите потези.Косата се Активира Режимот со Активирањето на Стоп-Прекинувачи : За конкурентна предност, активирајте Коса Активира Режимот преку две слајд-брави на долната страна на контролорот, кои во голема мера се намали патување растојание до главните предизвикувачи, овозможувајќи им на ултра-брза стапката на оган. 3.5 mm Аналогни Аудио приклучок : Игра за часа во удобноста со леснотија и погодност на приклучување вашиот 3.5 mm аудио уред директно во контролер, наместо на конзола.Razer Контролер Подесување за Xbox : Искуство бескрајни customizability опции на контролер.Со Razer Контролер Подесување за Xbox, можете да го remap копчиња и чувајте ги вашите прилагодувања за профил за да се зголеми вашиот игра.Боја : Црна | Големина : Контролер | Стил : Wolverine V2.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи