.

.

Мебел Транспорт Сет, Lifter и 4pcs Подвижна Плоча, Заштеда на Време и Труд‑Штедење, се со Анти‑Форумот Позиција, 360° на Ротација, Не се Лизга Рачка

Мебел Транспорт Сет, Lifter и 4pcs Подвижна Плоча, Заштеда на Време и Труд‑Штедење, се со Анти‑Форумот Позиција, 360° на

DEN 2076.00

Износот
Залиха

400 KG носивоста, се користат за носење на тешки предмети како што се мебел.Лесен за употреба и едноставен за работа, едно лице, исто така, можат да се движат тешки предмети.Потпора принцип, поддршка на тешки предмети за зголемување на триење, не е лесно да се лизга.Може да 360° на ротација, не се лизга рачка, безбеден и сигурен рокер стожерот точка.Заштеда на време и труд‑штедење, се со анти‑форумот позиција, лесно надлежните во разни ситуации.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи