.

.

5 во 1 Сет на Мебел Двигател & Lifter Комплет со 4 Лизгачи,3 Тркала Мебел Dolly, Челик Три-Dolly со Рициново, Лесно се Движат Систем Ролери Столб за Крупни & Тешки Товари, 440KG Капа

5 во 1 Сет на Мебел Двигател & Lifter Комплет со 4 Лизгачи,3 Тркала Мебел Dolly, Челик Три-Dolly со Рициново, Лесно се

DEN 0.00

Износот
Залиха

400 KG носивоста, се користат за носење на тешки предмети како што се мебел.Лесен за употреба и едноставен за работа, едно лице, исто така, можат да се движат тешки предмети.Timesaving и laborsaving, со antioffset позиција, лесно надлежните во разни ситуации.Може да 360° на ротација, nonslip рачка, безбеден и сигурен рокер стожерот точка.Потпора принцип, поддршка на тешки предмети за зголемување на триење, не е лесно да се лизга.Предмет Тип : Мебел Транспорт Сет.Производ Материјал : Пластика, железо.Имајќи Тежина : Околу. 400 kg / 881.8 lb.Боја : Сребро.Примена : се Користи за обработка на тешки предмети како што се мебел.Големина : Прибл. 344mm / 13.5 во. 55мм / 2.2 во. 75mm / 3во. 160mm / 6.3 во.Предмет Тип : Мебел Транспорт Set Product Материјал : Пластични, iron Bearing Тежина : Околу. 400 kg / 881.8 lb Color : Silver Application : се Користи за обработка на тешки предмети како што се furniture Size : Прибл. 344mm / 13.5in55mm / 2.2in75mm / 3in160mm / 6.3 во.

Декларираните карактеристики

Item Type:
Furniture Transport Set

Поврзани производи