.

.

Смешни Салата Торба Фантазија Черепот Портрет Со Рози Салата Облека Торба Drawstring Кеси За Жените Лесни Џеб Со Патент Спорт Спортски Училиште Патување Салата Cinch Отпу

Смешни Салата Торба Фантазија Черепот Портрет Со Рози Салата Облека Торба Drawstring Кеси За Жените Лесни Џеб Со Патент

DEN 0.00

Износот
Залиха

Големина : 18.5" L X 13.8" W(47x35cm).Тоа е голем спортски подарок за мажи, жени, млади, деца, Момчиња и девојчиња може да се користи како салата ранец или училиште bookbag.Материјал : drawstring салата торба е направен од висока густина оксфорд ткаенина и обичај квалитет на мрежа, кои се трајни и withstands секојдневно носат и солза.На cinch торба може да биде Машина за Перат да заштедите време и тоа суши брзо, совршена како за патување додатоци.Голем Простор : На drawstring ранец има 2 пред патент џебови, која совршено да се задржи чадор,крпи,очила за сонце и други мали предмети.Главната џеб одговара на вашиот спортска опрема ,тренингот опрема .Оваа string ранец може да ви помогне да се задржи на работи издвоени и лесно да се најде.На задната страна е мрежа нето така може да обезбеди одлична Вентилација.Удобно Дебели Strapes : Секоја торба е опремен со 8мм дебели drawstrings спречува од копа во рамената.String должина може да се прилагоди преку јазли.Погоден За Различни Прилики : Лесно за чување на работи и да ги однесе надвор , Тоа ги задоволува вашите видови на потреба од различни occassion.Тоа е совршен за салата, спорт, јога, танц, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење, тимска работа, обука и повеќе!.Име на производ : Drawstring Стрингови Bags Material : Најлон со водоотпорен, отпорни на абење и трајни карактеристики; совршен rucksack за ден strolls во градови или кратки прошетки во природа.Големина : длабоко торба и мерки 35 см (должина) x 47 см (висина).Структури : Главни торба и два надворешни џебови;главниот торба има голем број на различни работи од книги за облека.Примена : Спортска Торба, Патна Торба, Секојдневно Торба, Спортска Торба, Училишни Торби, Јога И Кеси.СТИЛСКИ : Достапен во многу различни бои и може да се користи од страна на луѓе во различни возрасти, исто така, Сајбер понеделник, Бокс Ден, бројте,Црн петок,денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките совршен подарок за пријатели и членови на семејството.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи