.

.

Канада Еј Maple Leaf Платно Drawstring Ранец Рамо Торбичка String Торба Sackpack За Фитнес, Шопинг Спорт Јога Патување 35x50cm

Канада Еј Maple Leaf Платно Drawstring Ранец Рамо Торбичка String Торба Sackpack За Фитнес, Шопинг Спорт Јога Патување

DEN 0.00

Износот
Залиха

На drawstring ранец со drawstring џебовите е направен од платно, која е удобно, трајни, лесни, преносливи, количка, не заземаат простор, и може да се користи.На drawstring затворање и двојно drawstring рамо, рака ќе ви овозможи брзо зачувување на објекти, лесно да се отвори, и го носат, лесно да се донесе и да се стави, само треба да се врзуваат на јазол или повлече под јаже да се затвори, едноставен, лесен и практичен.Имаме две големини за вас да се избере : 30×40cm, должина : 40 cm/15.7 инчи, ширина : 30 cm/11.8 инчи, 35×50 cm, должина на : 50 cm/19.7 инчи, ширина : 35 cm/13.8 инчи, купи ве Молиме да се измери големината претходно.Голем капацитет : може да се стави на облека, чевли, влошки, книги, копчиња, лични карти, козметика, паричници, итн.Лесен и стилски мултифункционален ранец, тоа може да се користи како салата ранец, вреќа вреќа, drawstring торба, слободно ранец, танц торба.Погоден за шопинг, јога, плажа, пикник, патување, салата, плажа, спортови, фитнес, кампување, одмор, пливање, пешачење, итн.На родендени, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Денот на Благодарноста, Божиќ, совршен подарок за избор за пријатели, мајки, семејство или себе си.Оваа големина на податоци е рачно мери под плочка, и грешката е во рок од 2-4cm е нормален феномен.Ако сте го купиле нашите производи и имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши во рок од 24 часа.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.На drawstring ранец со drawstring џебовите е направен од платно, кои се комфорни и издржливи, лесни, преносливи, свитлива и еднократно.На drawstring затворање и двојно drawstring рамо, рака ќе ви овозможи брзо зачувување на објекти, лесно да се отвори, и го носат, лесно да ги собереш и место, едноставен и лесен.Лесен и стилски ранец, погоден за шопинг, да се патува, салата, плажа, спортови, фитнес, кампување, планинарење, итн.Одличен подарок идеја да им даде на тоа да се пријатели на одмор.Потсетување : препорачливо е да се рака за перење, машина за миење или избрише со влажна крпа.Не кајгана.Поради објективни фактори, како што се производство серии, екранот опрема, итн., тешко е да се избегне или ќе имаат мал боја разлики, положба и големина грешки, кои се нормален феномен, ве молиме да се разбере.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи