.

.

Viugreum 200W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина, 16000LM 6000K бел ден Вајт, Тенок Отворено Floodlight, IP66 Водоотпорен Безбедност Светла, Пејзаж Ѕид Светла за Гаража, Двор, Тревник, Двор

Viugreum 200W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина, 16000LM 6000K бел ден Вајт, Тенок Отворено Floodlight, IP66 Водоотпорен Безбедност

DEN 0.00

Износот
Залиха

【Супер Светло】 : светлината на led безбедност светилки може да до 16000 lumens, тоа е неколку пати повисока отколку традиционалните светилки, можете да заштедите и до 80% електрична енергија. 【Едноставна Инсталација】 : led работа светлината дојде со прилагодливи метал заграда, лесно да се биде инсталиран на таванот, ѕидовите, земјата и на други локации, со прилагодување на различни агли.Висок квалитет Led Чип : 2835 led чип, осветленост до 16000lm.Производ Тежина : 1.Широко Апликација за градини, плоштади, билборди, фабрики, доковите, стадиони и други места каде што осветлување е потребно.Висок транспарентен pc маска, висока светлина трансмисија.Лесно да се биде инсталиран на таванот, ѕидовите, земјата и на други локации, со прилагодување на различни агли.✔ Брза Испорака од САД, само да се земе 3 - 7days за вас!【Супер-Тенок Дизајн + 180° Прилагодливи Панел】 : новиот предводена од поплави светлина усвојува супер-тенок led чипови, трајни и сигурен, не само за да се намали потоп светлината димензија, нема да го окупира дополнителна инсталација простор, но, исто така, да се произведе посветла, evener светлина.Да се прошири светилка монистра живот до 30000 часа.5 килограми(не вклучува пакет).IP66 висока водоотпорен одделение, изграден со водоотпорен приклучоци,и водоотпорен живеалишта,нема потреба да се грижите за raining или снежните времето. 【1 Година Гаранција】 : Нашата сцена потоп светлината помина CE, FCC и ROHS сертификација, па безбедност перформанси е загарантирана. 【IP66 Водоотпорен】 : IP66 водоотпорен отворен потоп светлината, погодна за отворен осветлување, нема потреба да се грижите за вода.Производ Големина : Должина(249mm/9.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи