.

.

Малку Патка Бања Завеси за Детска Соба Дома Декорација Засенчување Екрани Водоотпорен Туш Завеса 180X180Cm

Малку Патка Бања Завеси за Детска Соба Дома Декорација Засенчување Екрани Водоотпорен Туш Завеса 180X180Cm

DEN 0.00

Износот
Залиха

Пакување : Овој исклучителен подарок сет вклучува стандарден туш завеса и 12 пластични куки.Материјал : 100% полиестер влакна, добра verticality, не е лесно да се брчка, ниско ниво на влага апсорпција, водоотпорен.Силна декорација : high-definition дигитално печатење, не исчезнува, направете ја вашата бања погледнете повеќе high-end.Лесно да се грижи : машина перат, ниска температура сушење, не сува чиста, не користете кајгана.Тајната : Ова туш завесата може да ви обезбеди со приватен простор и може да се прилагоди на големината.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи