.

.

XUMAKI Автомобил Дент Puller Вшмукување Чаша Автомобил Дент Поправка Алатки Автомобил Дент Отстранување Алатки Авто Дент Puller Вшмукување Чаша за Автомобил Дент Поправка

XUMAKI Автомобил Дент Puller Вшмукување Чаша Автомобил Дент Поправка Алатки Автомобил Дент Отстранување Алатки Авто Дент

DEN 0.00

Износот
Залиха

【Висок квалитет】Овој автомобил дент смена алатки се направени од високо квалитетна ABS материјал и издржливи висока јачина природна гума.тоа е задебелена природна гума на дното да дава силна вшмукување, лесна и херметички, На мека гумена подлога е пријател на површини и нема да гребење на боја. 【Уникатен дизајн】Автомобил дент вшмукување чаша е ергономски дизајнирани и има практичноста на еден удар пумпа операција.Една рака тока дизајн, прецизна структура, повлече силно и трајно, не е лесно деформација. 【Дент Поправка Алатки】2 x 2.25 инчен Вшмукување чаша.Автомобил дент смена алатки ви овозможува да ги отстраните dings и мали вдлабнатини на одредени области на вашето возило. (Ве молиме бидете сигурни дека дент се во рамна површина и треба да биде поголема од дното вшмукување чаша дијаметар). 【Лесен за употреба】Само да се стави на автомобил дент puller вшмукување чаша на мазни објект на површината и се повлече рачката нагоре, така лесно да се движи мали стакло, мазна и рамна мали објекти и автомобили дент поправка.Ако дент е голем, со помош на два дент puller во исто време може да биде поефикасна. 【Топло потсетник】Мора да се користи на чиста, мазна, рамна, не-porous, суви површини.Секогаш обидувајте се да бидете сигурни дека не е добра вшмукување пред да го дигате прстот.XUMAKI 90 Дена Враќање и Замена Политика.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи