.

.

ANMKOT Фитнес Макара за Кабел Макара за Кабел Дебели 5mm Челични Јажиња за Кабел Машини Домашна Фитнес Опрема за Салата за Замена на Кабел Салата Кабел Макара Машина До?

ANMKOT Фитнес Макара за Кабел Макара за Кабел Дебели 5mm Челични Јажиња за Кабел Машини Домашна Фитнес Опрема за Салата

DEN 237.36

Износот
Залиха

Лесен за Инсталација : Прилагодлива должина(80inch), лесно да се инсталира.Ергономски Дизајн : На ергономски дизајн ви обезбедува ефикасна обука резултати.Голем број на методи за обука донесе повеќе забава на вашиот спортски и подобрување на спортските перформанси.Погоден за : Таа е погодна за сите фитнес макара системи и може да се користат дома или во теретана.Мускулите Обука : Погоден за triceps, biceps, грбните мускули, deltoid мускулите обука со макара систем.Цврсти и Издржливи(Дебелина : 0.2 во/5мм) : се усвојува од нерѓосувачки челик, челик жица и СТП rubberized надворешниот кожата, која се цврсти и издржливи, со товарот капацитет од 220 килограми.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи