.

.

Милениум-Филтри MN-QH9650A12B08 Квалитетот на Филтрација Хидраулични Филтер, Директна Осветленост

Милениум-Филтри MN-QH9650A12B08 Квалитетот на Филтрација Хидраулични Филтер, Директна Осветленост

DEN 0.00

Износот
Залиха

Оваа хидраулични филтер кертриџ е слободна од производствени дефекти и ги исполнува или го надминува фабричките спецификации во однос на фит форма и функционалност.Целосно компатибилен со ОЕМ опрема како што е наведено.Направен во Мичиген, САД.Слики може да биде општа претставувања на производи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи