.

.

THOROAD Поправка на Гуми за Полнење, Тешки Гуми Печ за Полнење, 72PCS Гуми Приклучокот за Полнење,Гуми Поправка Алатки за Автомобил Камион Мотоцикл АТВ UTV Автомобилската O

THOROAD Поправка на Гуми за Полнење, Тешки Гуми Печ за Полнење, 72PCS Гуми Приклучокот за Полнење,Гуми Поправка Алатки

DEN 2316.00

Износот
Залиха

Автомобил Итни Комплет:Видови на алатки за покривање на различни видови на punctures.Т рачка & солидна plier ви овозможи да имаат цврста и сигурна контрола при извршување на поправка на гуми.Гуми Притисок Мерачи да може ефективно да се утврди безбедноста на гуми по привремено поправка на гуми.Премиум квалитет е материјали : Нашата Т-дршката е направен на solidest челик материјал кој е посилен и не е лесно да се скрши.Гуми поправка ленти од најдобрите природни гума се опремени со херметички кутија, одлична стареење отпорни перформанси.Лесен за користење : Поправка punctures за сите цевки гуми без да се отстрани гуми од rim, детални инструкции обезбедува секој може да поправка на нивните дупна гумата од автомобилот во право и брз начин, професионална поправка без професионални вештини потребни.THOROAD Поправка на Гуми за Полнење може да биде погодно организирани во компактен торбичката кој е идеален да го зачувате во вашиот автомобил за патот итни случаи.Универзална Одговара : THOROAD Гуми Поправка Комплет совршено се вклопуваат за Autos, Автомобили, Мотоцикли, Камиони, RVs, ЏИП, Џип, Трактор, Приколка, Трева и други возила со цевки гуми, ве молиме имајте во предвид ова не е за цевка гуми.THOROAD по-продажбата на тимот : Ние секогаш се стремиме да ви даде најдобар квалитет на Отворено крос-кантри опрема за возбудувања и, исто така, се посвети поголемо внимание за вашата безбедност.Ако постои било каков проблем во 30 дена, ве молиме контактирајте со нас директно за слободна замена или целосно враќање на средствата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи