.

.

24 Кутии Помине Сјајот Sequins Смола на доградба на Акрилни Нокти Уметност Резерви 3D Holographic Помине Уметност Foils Налепници за Помине Уметност Светкавиот Conffetti Paillette Помин

24 Кутии Помине Сјајот Sequins Смола на доградба на Акрилни Нокти Уметност Резерви 3D Holographic Помине Уметност Foils

DEN 0.00

Износот
Залиха

????️【Holographic Помине Сјајот】 Пакет доаѓа со 24 мрежи 3 D holographic помине уметност сјајот фолија sequins во различни бои.Буци сјајот постави одлична за професионални ноктите салон користете или за домашен маникир употреба. ????️【Страшно Нокти Шарм】На пенливи помине confetti сјајот сет за нокти уметност донесе голема нокти убавина, шарм на жените, децата & девојки.Голема помине уметност DIY додатоци за сите видови на нокти видови.Шармантен, елегантен и стилски. ????️【Здравствено Безбедно Материјал 】На сјае помине уметност сјајот sequins се направени на кои не се токсични, еколошки и кожата пријателски материјал.Двете деца и возрасни може да се користи безбедно. ????️【Широка Примена】 На foils сјајот sequins не само убава помине уметност материјали, но исто така идеален избор за козметичка употреба на тело, лице, рамо, под очите, lipgloss одлуки, итн.Може да се користи за да се шминка било дел кој сакате да се потенцира. ????️【Лесен за Употреба 】 сјајот во собата е лесно да се применуваат на лажни нокти или природни нокти во комбинација со едноставен маникир совети.Работи одлично за на доградба на акрилни нокти, голи ноктите, ув гел лак, гел за нокти, екстензии, вештачки нокти, и така натаму.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи