.

.

HiYi 10Pcs Дент Поправка Алатка Колекции Paintless Дент Отстранување Потчукнете Надолу Алатки Дент Гумен Чекан Авто Тело DIY Дент Поправи Алатки

HiYi 10Pcs Дент Поправка Алатка Колекции Paintless Дент Отстранување Потчукнете Надолу Алатки Дент Гумен Чекан Авто Тело

DEN 0.00

Износот
Залиха

Алуминиум Рака Алатка чекан со 9 форми совети - Ергономски.Дизајниран со ПОМ Главата за да се спречи гребење на насликаните површини.Различни форми на глава за различни вдлабнатини.Нови desgined ,Животната средина , не на штета на оригиналната боја.Едноставна управувани ,и стартер колекции за мали и неправилни дент штета.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи