.

.

Bmk-167 Chihuahuan Змија 11 Инчи Долго 6 Инчи Нож 14 Унца Дамаск Стомакот Кука Лов Фиксна Сечилото На Нож Дамаск Рачно Изработени Збор Класа Black Mamba Ножеви

Bmk-167 Chihuahuan Змија 11 Инчи Долго 6 Инчи Нож 14 Унца Дамаск Стомакот Кука Лов Фиксна Сечилото На Нож Дамаск Рачно

DEN 0.00

Износот
Залиха

Bmk-167 Chihuahuan Змија 11 Инчи Долго 6 Инчи Нож 14 Унца Дамаск Стомакот Кука Лов Фиксна Сечилото На Нож Дамаск Рачно Изработени Збор Класа Black Mamba Ножеви.Ram меморија рог , бивол рог , со тиркизна и месинг влакна изолација. – 352 Слој (1095/15 N20) Челик Сечилото Масло Калено да 58-60 HRC.Модел : Ветрот & Микс пресврт Оган шема пердув капка дожд скала Дамаск Нож,.Обвивка : Нож Доаѓа со парична казна обвивка направени од крава Кожата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи