.

.

8 Компјутери Течни Droppers, SENHAI Силикони и Пластични Pipettes Трансфер Eyedropper со Сијалица Совет за Бонбони Масло Кујна Деца Смолист Одлуки - 7 Бои

8 Компјутери Течни Droppers, SENHAI Силикони и Пластични Pipettes Трансфер Eyedropper со Сијалица Совет за Бонбони Масло

DEN 239.76

Износот
Залиха

МЕРЕЊЕ И ГОЛЕМИНА : Секој dropper е дипломирал како што следува : 1 ml, 2 ml, 3 ml, 4 ml, 5 ml, со не помал обележја помеѓу.Вкупна должина, вклучувајќи силикони стискаш врвот е 4.72 инчен (12cm).SAFE МАТЕРИЈАЛ : 8 Компјутери течни droppers, секој dropper се направени од храна одделение силиконски и пластика.ФУНКЦИЈА : Главно се користи за да се издаваат течност во минимални количини за да се пополни во малите шуплини за бонбони одлуки, храна декорација, етерични масла, добар избор за деца креативни активности и забава експериментите.МОНТАЖНИ : нема лепак се користи за да се поврзете на силиконски и пластика.Лесно да се отстрани силикони со влечење и одвојување од пластични pipette.ЛЕСЕН ЗА СКЛАДИРАЊЕ : Тоа е безбедно да се стави во машина за миење садови, фурна, замрзнувач и фрижидер.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи