.

.

Aexit 25pcs 6mmx60mm Завртки & Завртки со Пластични Ѕид Завртки Водител на Приклучоци w Филипс Рамен Проширување Завртки Главата Завртки

Aexit 25pcs 6mmx60mm Завртки & Завртки со Пластични Ѕид Завртки Водител на Приклучоци w Филипс Рамен Проширување Завртки

DEN 358.08

Износот
Залиха

Име На Производ : Ѕид Сидро; Материјал : Пластични, Stainlsess Челик.Тежина : 123g; Пакет Содржина : 25 x Ѕид Подлога, 25 x Само-прислушување Завртки.Главната Боја : Жолта, Сребрена На Ѕвонење.Ѕидот Сидро Големина(Приближно) : 6 x 60mm/0.24" x 2.4"(D*L).Завртки Големина : 4 x 60mm/0.16" x 2.4"(D*L).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи