.

.

Складирање Клупи Ходникот Чевли Складирање Клупата Дрво Footstool Кабинет Чевли Седиште Тапациран Клупата Pouffe Стол за Entryway Дневна Соба, Спална соба со Кревет Крајот Ст

Складирање Клупи Ходникот Чевли Складирање Клупата Дрво Footstool Кабинет Чевли Седиште Тапациран Клупата Pouffe Стол за

DEN 2759.76

Износот
Залиха

★Две-слој на дизајнот, поголем простор за складирање, повеќе практични, може да се стави повеќе чевли, удобен и практичен, а исто така може да се користи како кревет крајот столица. ★Сунѓерот перница дизајн : Овој чевли складирање клупа може да се користи како седи столица.Опремен е со удобни cushioned седиште, која има добра еластичност и поголема удобност.Вграден-во еластичност сунѓер, долготрајно седење не е лесно да се деформира, удобно и кожа-пријателски. ★Дното не се лизга дизајн : спречување на подот од гребење, избегне триење, како и ефикасно продолжување на работниот век на производот. ★На високо-квалитетна дрвена структура обезбедува со трајно складирање footstool дека може да издржи тежина од 200 KG, па тоа не е ограничена на чевли, но, исто така, може да се користи како место за книги, училишни торби, цвеќиња, па дури и украси. ★Широко се користи : Овој чевли решетката не е само за чевли решетката.Овој стилски чевли решетката може да се постави било каде во вашиот дом, како што гардероба/облекување област, влезот, дневна соба или гаража.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи