.

.

Кодак Мини Шут 3 Ретро Додаток Подарок Пакет 3x3 2-во-1 Инстант Камера & Фото Печатач Компатибилен со iOS, Android & Bluetooth, Вистински Фото HD, 4PASS Технологија и Ламинат Заврши –

Кодак Мини Шут 3 Ретро Додаток Подарок Пакет 3x3 2-во-1 Инстант Камера & Фото Печатач Компатибилен со iOS, Android & Bluetooth,

DEN 4079.76

Износот
Залиха

2-ВО-1 УРЕД : Вашиот Кодак Мини Шут 3 Ретро ви овозможува да се фотографира и печатење на високо квалитетни слики во секое време и секаде!По преземањето на прекрасен снимки, можете да ги печатите директно од вашиот Кодак Мини Шут 3 Ретро ИЛИ да се поврзете со сите мобилни уреди преку Bluetooth и да печатите директно од фото галеријата!.ПОДОБРИ КВАЛИТЕТОТ на ФОТОГРАФИЈАТА : Кодак Мини Шут користи 4 Pass Технологија, што резултира со одличен вистински фотографии.Можете да печатите HD 3 x 3-инчен фотографии во слоеви од лентата со ламинат заврши.Фотографиите се водоотпорни и прст-доказ, па тие ќе трае многу години.ПРОБАТЕ КОДАК ПРОГРАМ : Можете да го преземете Кодак стан за слободни и печатење на секаде и во секое време!Ги красат овие инстант фотографии со налепници, рамки, и филтри за уникатен и забава ефект.Апликацијата е компатибилна со i OS и Android уреди.ПРАКТИЧНА & РАЗНОВРСНА : Сите што е потребно за да уживате во прекрасен печатени фотографии е вашиот мобилен уред и Кодак 4 Pass!Користете го овој револуционерен уред во затворен простор, на отворено или во стручна студија за да ги конвертирате вашите слики веднаш.СПОДЕЛУВАЊЕ И ГИ САКАМ : Овие уникатни слики ви помогне да го прослават единствени моменти со вашите најблиски.Изненади вашето семејство и пријатели со една прекрасна бележник направени со Кодак Мини Шут polaroid слики и телевизија оние забава пати одново сите повторно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи