.

.

FRCOLOR 3Pcs Стакло Нокти Датотеки Пластични Нокти Датотеки Стигнале Нокти Датотека со Двојно Двострано Ноктот Датотеки Професионален Маникир Алатки за Жените Розова

FRCOLOR 3Pcs Стакло Нокти Датотеки Пластични Нокти Датотеки Стигнале Нокти Датотека со Двојно Двострано Ноктот Датотеки

DEN 266.16

Износот
Залиха

Професионални emery одбор нокти датотека во собата, тие имаат груба ронки дека може да песок надолу голем гребени во вашите нокти.Таа, исто така помага да се добие лепак off.Исто така погоден за домашни Миленичиња Чешлање!.Погоден за поднесување на природни нокти.Крупен песок површина, помек, е погодна за поднесување вештачки и кристално ноктите.Нашите emery одбор нокти датотека е погодна за нокти како и педикир.се користи за мелење, smoothening како и cuticle отстранување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи