.

.

STALEKS ПРО Пламен капка, Дијамант e-датотека помине вежба малку 1.4 mm – мека ронки, руската електрична датотека битови (Количина, 1)

STALEKS ПРО Пламен капка, Дијамант e-датотека помине вежба малку 1.4 mm – мека ронки, руската електрична датотека битови

DEN 0.00

Износот
Залиха

Електрични датотека малку се користи во сува машина за нокти.Совршен за cuticle притисни и обликувањето во не абразивни начин.Ова малку е мора да има за сите професионални помине техничар.Оваа е-датотека малку е професионална салон за квалитет на производот, чисти и форми кутикулите едноставно и со леснотија.Се користат во машина за маникир и педикир : Латерална помине пати третман Cuticle третман Callus третман.Облик : пламен капка (круг совет).Дијаметар (mm) : 1.6 Работен дел должина (mm) : 8. Користите дома или ноктите техничари можат да ги користат во професионални салон.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи