.

.

ZLIXING Виткање Џебен Нож со Клип EDC Ножеви за Кампување Лов Отворено Опстанок, Кул Gadgets, Подароци Идеи за Мажи Татко Му Дечко Сопруг Татко

ZLIXING Виткање Џебен Нож со Клип EDC Ножеви за Кампување Лов Отворено Опстанок, Кул Gadgets, Подароци Идеи за Мажи Татко

DEN 215.76

Износот
Залиха

На џебен нож е направен од високо-перформанси легиран челик материјал, носат-отпорни, трајни, и ' рѓа-доказ.На лагер за заклучување дизајн може да се обезбеди безбедна употреба и да се спречи сечилото од ненадејно затворање.Ергономски дизајн, удобно G10 се справи со обезбедување одлични зафат.Џеб клип за лесно и безбедно се носат.Совршен за edc алатка, лов, риболов, кампување, планинарење и други отворено опстанок активности.Пакетот содржи најлон нож капак.Идеален подарок идеи за мажи, татко, него, дечко, сопруг.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи