.

.

Devansi Главата Подлога за Oculus Потрагата 2 Headband Гравитацијата Притисок за Намалување на Главата Подлога Перница Наменета за Oculus Потрагата 2 Слушалки Додатоци со Удобн?

Devansi Главата Подлога за Oculus Потрагата 2 Headband Гравитацијата Притисок за Намалување на Главата Подлога Перница

DEN 0.00

Износот
Залиха

Компатибилност : ве Молиме имајте во предвид headband или headpad само наменета за Oculus Потрагата 2. Лесно Чистење : Сите headband и главата ремени од Devansi може да се мијат директно од машина за перење или само се избриша со чистење брише за да ја исчистите површината.Топ Квалитетни Материјали : Направен од премиум СТП Кожа & Пена Перница, која обезбедува секогаш чистење на површината и мека поврзани чувство, намалување на гравитацијата притисок ефикасно.Лесно да се Инсталира и Расклопување : Лесно да се инсталира и расклопување, со единствена врвот одредување на рака може да се поправи headband позиција за да се спречи да се движат, обезбедување на подобра immersions додека во VR искуство.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи