.

.

Смешни Капење Диносаурус Туш Завеса, Интересен Цртан филм Симпатична Диносаурус Јура Туш Завеса за Деца, Теал Туш Завеса Сетови, Смешни Диносаурус Капење Туш Завес

Смешни Капење Диносаурус Туш Завеса, Интересен Цртан филм Симпатична Диносаурус Јура Туш Завеса за Деца, Теал Туш Завеса

DEN 1716.00

Износот
Залиха

Диносаурус Туш Завеса Големина : Мерки 70" x 70", одговара најмногу на бањи и кади.Пакет Листа : 1 цртан филм диносаурус туш завеса & 12 куки вклучуваат.Животна средина-Пријателски : Полиестер ткаенини брзо се исуши, не исчезнат.лесно да се мијат, машина перат.живописни бои, јасна слика, не исчезнува, не бои да му наштети на здравјето на вашето семејство.Диносаурус Деца Туш Завеса Апликација : нашата компанија туш завеса ќе комплимент било бања, исто така, може да се користат во дом, стан, condo, хотел, camper, RV, ученичкиот дом, училиште туш, свадби партија, атлетски клуб, теретана, роденден и секаде на друго место треба туш завеса.Прилагодено : Големина и моделот може да се прилагоди по ваша потреба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи