.

.

ФОРУМИ V10 V12 D10 D20 PremiumV12 (Не се Компатибилни со Премиум V10) Гликоза во Крвта Тест Ленти - 50 Count

ФОРУМИ V10 V12 D10 D20 PremiumV12 (Не се Компатибилни со Премиум V10) Гликоза во Крвта Тест Ленти - 50 Count

DEN 0.00

Износот
Залиха

Само компатибилни со ФОРУМИ V10 V12 D10 D20. Брз крв апсорпција дизајн; Не се Компатибилни со Премиум V10. Smart коло дизајн за брз вметнете и едноставен старт.Патентирана делумно хидрофилна слој за подобрување на точноста.Lancing уред и Lancets се продава одделно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи