.

.

Мачка Конус Мек Мачка Обновување Јака за Мачка Глава на Лекување на Рани Nonwoven Заштитна Милениче Конус По Хирургија Elizabethan Јаки за Маче и Мали Кучиња

Мачка Конус Мек Мачка Обновување Јака за Мачка Глава на Лекување на Рани Nonwoven Заштитна Милениче Конус По Хирургија

DEN 0.00

Износот
Залиха

【Свитлива Мачка Конус】Оваа мачка обновување јака е направен од не-плетени ткаенини, посветла и повеќе да се дише, количка за дизајн ќе не мачат миленици да јадат, пијат и дневните активности, обезбедување на повеќе удобно носење искуство за домашни миленици.Безбедно и без мирис ткаенина, исто така, може да се даде миленици мир на умот. 【Прилагодливи Drawstring Дизајн】На Elizabethan јака опремени со јаже тока, лесно да се стави на и полетување.На прилагодливи drawstring дизајн може да се повлече за да се стегне или олабави, така што да одговара повеќе удобно околу вашето домашно милениче вратот прави мачката конус јака помалку шанси да падне, спречување на домашно милениче од лижење, гризе или гребење на рана и да им помогне да оздрави побрзо. 【Повеќе начини да се носат】во Споредба со традиционалните памук или од пластика мачка конус, нашиот не-плетени мека мачка конус јака со посилен пластичност им овозможува на пофлексибилен начин на носење.Флип надолу : полесно е да се пие вода и јадете, итн.; Носат нормално : спречување на гребење рани, итн.да се игра дневна заштитна улога; Здиплен во половина : може да се прилагоди според мачка е големина, повеќе погодно за мачки да се користи по операцијата.Навистина внимателен дизајн!. 【Брзо Опоравување Јака】мека мачка конус јака може да им помогне на вашето домашно милениче оздрави побрзо и ефикасно спречување на нив од лижење рани кои предизвикуваат средно оштетување по операцијата, орална нега.И тоа исто така може да се користи кога средување на вашето домашно милениче нокти или миленичиња чешлање, итн., Носењето на домашни миленичиња конус, исто така, не се меша со вашиот крзно пријател спиење во секојдневниот живот. 【100% Задоволство】ви Благодариме за купувањето, вашето задоволство е наша главна грижа.Нашата компанија е посветена на давање на најдобри производ и услуга на сите купувачи.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши што ПОБРЗО.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи