.

.

VAMO Премиум Универзална 30 Автомобил Покривот Рек Голема Подлога за Транспорт на Кајак ВЕЧЕРАМ буквален за мрежа Граѓа и Други Долги Предмети

VAMO Премиум Универзална 30 Автомобил Покривот Рек Голема Подлога за Транспорт на Кајак ВЕЧЕРАМ буквален за мрежа Граѓа

DEN 1439.76

Износот
Залиха

Одговара на повеќето автомобили, комбиња, спортски автомобили/4 WDs, итн.Има 1-6 shortboards, 1-4 longboards.Скали.Граѓа.Тешки 38mm webbing.Neoprene опфатени cam токи.Bungee synch на сите камери да заврши вишокот на рака од вее додека возите.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА и замена на неуспех поради производителот дефекти.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи