.

.

MORFEN 20 Смета Home Машина за Шиење Игли со Големина 14, Универзална Машина Игли Редовна Точка Машински Игли за Шиење на Машина Алатки за Машина за Шиење и Quilting

MORFEN 20 Смета Home Машина за Шиење Игли со Големина 14, Универзална Машина Игли Редовна Точка Машински Игли за Шиење

DEN 559.20

Износот
Залиха

Пакет Вклучувајќи : 20 КОМПЈУТЕРИ * машина за шиење игли универзална 90/14. Висок Квалитет : Универзална машина игли се направени од јак железо легури, цврсти доволно да се задржи на игла од свиткување.Широко се Користи : Оваа машина за шиење игли се погодни за сите домаќинство машина за шиење брендови како пејач, брат, Kenmore, varimax, итн.Голем големи очи машина за шиење игли во собата.Одлично за DIY : home машина за шиење игли се многу погодни за производство на DIY изработка на додатоци за да се збогати вашето слободно време.Одличен подарок за вашата сопруга или за својата мајка.Хуманизирано Пакување : Големи очи машина за шиење игли од различни големини се ставени во различни чување шишиња,секое шише е означен да ви помогне да се признае големина на игла, лесно за чување и носат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи