.

.

1Pcs на Нови Ротари Енкодер СОК-015-2C

1Pcs на Нови Ротари Енкодер СОК-015-2C

DEN 1795.44

Износот
Залиха

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоненти поле.Ние имаме повеќе од 200,000 линии во акции, и тие може да бидат испратени во 1 до 3 работни дена.Ние нудиме професионална пакет на услуги за клиенти.Ни даде шанса, ќе го познававте и чипс портата е најдобро one-stop извор.Ако имате било какви прашања или проблем, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и им даде на вашиот satified одговор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи