.

.

SUMENG Миленичиња Чешлање Маса,Тешки Нерѓосувачки Челик миленичиња Куче, Мачка Чешлање Табела Преносни Куче Чешлање Табела со Рака бидете внимателни да не accide & Мрежа

SUMENG Миленичиња Чешлање Маса,Тешки Нерѓосувачки Челик миленичиња Куче, Мачка Чешлање Табела Преносни Куче Чешлање Табела

DEN 1751.76

Износот
Залиха

Цврста конструкција и здрав табела.Во табелата е ребрести гума површина која обезбедува миленици' безбедноста.'Рѓа-отпорни не' рѓосувачки челик го прави трајни производи за употреба.Статички-слободен на одборот со пропадна отпор го прави лесно да се чисти.Одборот е водоотпорен и стабилна,косата и остатоци може да се избриша надолу лесно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи