.

.

Bonarty 10x Силиконски Гел Пети Прст s Опфаќа Ракави Навлажнувачки Заштитник Цевки - Бела и Боја на Кожа

Bonarty 10x Силиконски Гел Пети Прст s Опфаќа Ракави Навлажнувачки Заштитник Цевки - Бела и Боја на Кожа

DEN 215.76

Износот
Залиха

Преносни големина за спроведување за време на патување или излет.Cuttable и еластична.Издржливи и еднократно.Дебелина : 0.25 cm.Намалување на болките во зглобовите предизвикани од calluses, мека corns и hammertoes.Опис : - Трајни и обновливи - Cuttable и еластична - Преносни големина за спроведување за време на патување или излет - Намалување на болките во зглобовите предизвикани од calluses, мека corns и hammertoes. - Дебелина : 0.25 см - Дупка со Дијаметар : прибл. 1,5 см - Должина(S) : прибл. 3cm/1.2 инчен Должина(M) : прибл. 5cm/2 инчен - Материјал : Silicone Package Вклучува : 8x Ракави (M)2x Ракави (S).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи