.

.

uxcell Вежба Притиснете Пролет, Quill Feed Врати Серпентина Пролет Собранието, 5Ft Долго, 54 x 12 x 0.7 мм 3pcs

uxcell Вежба Притиснете Пролет, Quill Feed Врати Серпентина Пролет Собранието, 5Ft Долго, 54 x 12 x 0.7 мм 3pcs

DEN 431.76

Износот
Залиха

Се прошири должина е 1540mm/60.63 инчен ; Пролет OD : 54mm ; Материјал Ширина : 12mm ; Материјал Дебелина : 0.7 мм.Внатрешна Монтажа Тип : Кука ; Надворешниот Монтажа Тип : Прстен.Ова е хром сместен пролет дека се враќа на quill до врвот откако ќе се заврши за дупчење.Се користи за сите видови на правосмукалка серпентина пролет, волумен цевка серпентина пролет, безбедно серпентина пролет и така натаму.Хемиски Blackening, перформансите на производот форма оксид филм, изолира, воздух, спречување на ' рѓа.Се обрне внимание на безбедно кога инсталирање на извори.Не се олабави жица на фиксна изворите!.Спецификација : Материјал : Пролет Челик (60 Si2 Mn)Финиш : Хемиски Blackening Material Дебелина : 0.7 мм/0.03 inch Material Ширина : 12mm/0.47 inch Spring OD : 54mm Expand Должина : 1540mm/60.63 inch Inner Монтажа Тип : Hook Outer Монтажа Тип : Прстен Пакет Содржина : 3 x Вежба Притиснете Пролет Опис : 1.На вежба притиснете quill врати пролет е добра замена за многу постојните quill пролет вежба притиска, ова е хром сместен пролет дека се враќа на quill до врвот откако ќе се заврши за дупчење.Се користи за сите видови на правосмукалка серпентина пролет, волумен цевка серпентина пролет, безбедно серпентина пролет и така натаму.2.Хемиски Blackening, перформансите на производот форма оксид филм, изолира, воздух, спречување на ' рѓа.3.Се обрне внимание на безбедно кога инсталирање на извори.Не се олабави жица на фиксна извори!Кога инсталирање, инсталирај пролетта со фиксна жица директно во пролет , и жица ќе се движете надвор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи