.

.

Триаголник Црна Жица Мрежа Полица - Наместете го на 2

Триаголник Црна Жица Мрежа Полица - Наместете го на 2

DEN 0.00

Износот
Залиха

Црн Финиш.За користење со 3" на центарот Жица Мрежа и Slat Мрежа Панели.Вкупната Димензија : 24" x 24" x 32".Пакет од 5. Црн Финиш.За користење со 3" на центарот Жица Мрежа и Slat Мрежа Панели.Вкупната Димензија : 24"x 24" x 32.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи