.

.

Tupperware Еко Спорт Шише за Вода Завртка Врвот Круг 750ml 1pcs

Tupperware Еко Спорт Шише за Вода Завртка Врвот Круг 750ml 1pcs

DEN 1016.16

Износот
Залиха

Tupperware Еко Завртка шише има ергономски дизајн кој ви овозможува да се одржи шише цврсто и да уживате во вашиот пијалок.Ергономски дизајниран овие шишиња удобно се вклопуваат во дланките на вашите раце и доаѓа со smart ракав да се обезбеди безбедно и лесно носење на вода.Течност-тесни сад, спречува истекување.Tupperware Еко Спорт Шише за Вода Завртка Врвот Круг 750ml (1 PCS).Tupperware е познатиот бренд кој е иновациите складирање на производи за изминатите 60 години.На Tupperware шишиња со вода е една од многу висок квалитет на производите направени од 100 проценти богородица храна-одделение пластика.Безбедни за здравјето, можете да го користите како шише за вода за вашите деца, исто така.Ова шише за Вода е лесен начин за да го носат вашиот омилен пијалок во движење.Стилски, Трајни и Лесни На Tupperware шише има ергономски дизајн кој ви овозможува да се одржи шише цврсто и да уживате во вашиот пијалок.Шишето е фрижидер-friendly и овозможува да ги чувате вода или сок во вашиот фрижидер.Згора на тоа, својот уникатен дизајн му овозможува да се вклопи во склопот на страната решетката на ладилникот.Овој лесен шише е ниту премногу голем, ниту премногу мал за да го носите.Можете да одржите вашиот лесно за одржување шише за вода се чисти со миење со млака вода со рака или во машина за миење на садови.Купи овој стилски Tupperware шише за вода онлајн и да вршите вашиот пијалок во стил.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи