.

.

Американската Биотехнолошка ABT-RFC-3M Општа Намена Комбинација Стандарден Двоен Temp Фрижидерот/Замрзнувач, 3 сертификати. ft. Капацитет, 2 Надворешноста Солидна Врати, П

Американската Биотехнолошка ABT-RFC-3M Општа Намена Комбинација Стандарден Двоен Temp Фрижидерот/Замрзнувач, 3 сертификати.

DEN 0.00

Износот
Залиха

Тип На Производ : Фрижидер.Пакет Димензии : 12.0 " L X12.0 " W X12.0 " Х. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 12.0 Lbs.Двојна Temp Стандардни единици ги задоволува и надминува спецификации на повеќето општа намена единици и обезбедува и фрижидерот и замрзнувачот прегради и се предвидени со стандардни аналогни бирање температура термостати.Стандарден Двоен Температура Комбинација Фрижидерот/Замрзнувач единици се наменети за општа намена апликации само каде прецизна контрола на температурата и одржување не се од суштинско значење и не постојат услови за температура аларми.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи