.

.

LED Задни Светла Собранието Пушеле Леќа Кочница Магла Светлина се Претвори Сигнал Одговара за Camry 18?20

LED Задни Светла Собранието Пушеле Леќа Кочница Магла Светлина се Претвори Сигнал Одговара за Camry 18?20

DEN 0.00

Износот
Залиха

☀☀ Апликација : Peliable и практични ОЕМ собрание делови, особено погоден за Camry 2018-2020, совршен натпревар. ☀☀ Лесно да се Инсталира : Едноставен за инсталација, без комплицирани алатки, plug and play, без дополнителни инсталации или кодирање, лесен за употреба. ☀☀ Мулти-функција : мулти-функција LED опашка светлина собрание има светилки drl, кочница за паркирање светла, светла за магла, обратен светла, и да се сврти сигнал светла.Енергија LED извор на светлина. ☀☀ Посветла : На пушеле домување и леќа имаат одлична светлина, и може да се добие поголем осветлување опсег.Тоа може да се направи автомобил посветла и подалеку во темната ноќ. ☀☀ Стилски Изглед : Со килибар динамичен LED пак сигнал светла, уникатен изглед го прави вашиот автомобил повеќе атрактивни.Стилски дизајн е многу погодна за декорација. ☀☀ Лесно да се Инсталира : Едноставен за инсталација, без комплицирани алатки, plug and play, без дополнителни инсталации или кодирање, лесен за употреба. ☀☀ Апликација : Peliable и практични ОЕМ собрание делови, особено погоден за Camry 2018-2020, совршен натпревар. ☀☀ Мулти-функција : мулти-функција LED опашка светлина собрание има светилки drl, кочница за паркирање светла, светла за магла, обратен светла, и да се сврти сигнал светла.Енергија LED извор на светлина. ☀☀ Посветла : На пушеле домување и леќа имаат одлична светлина, и може да се добие поголем осветлување опсег.Тоа може да се направи автомобил посветла и подалеку во темната ноќ. ☀☀ Стилски Изглед : Со килибар динамичен LED пак сигнал светла, уникатен изглед го прави вашиот автомобил повеќе атрактивни.Стилски дизајн е многу погодна за декорација.Години на експертиза ни даде нашата предност кога станува збор за извори на квалитетни делови.Кога сте се продаваат единица стотици или илјадници пати, вашиот квалитет станува се обиде и да се верува.Вие не сакате 'уникатниот' дел : сакате докажано решение.Сакате Rare Electrical.Fydun фокусот секогаш е на инженеринг супериорни производи и производство на истите за сигурност и перформанси.Спецификација : Предмет Тип : LED Taillight Собранието Материјал : ABS Леќа Боја : Пушеле Леќа, Големина : 1 : 1 Оригиналната Големина на Употреба : Plug and play Функција : Задните Трупот Светилка светилки drl+Пак Сигнал+Обратна Светлина+Магла+Кочница за Паркирање Светлина Fitment : Одговара за Camry 2018-2020 Пакет Листата : 4 x Taillight Собрание 2 x Заградата 2 x Заптивка 4 x Инсталација на Жици се Подигнат.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи