.

.

ZYL-YL Валкана Облека Складирање Кошница Collapsable 2-Дел Перење Торба Количка за Перење Забавува Трајни Оксфорд Ткаенина Перење Кошница Облека Sorter Преносни Мултифункцио

ZYL-YL Валкана Облека Складирање Кошница Collapsable 2-Дел Перење Торба Количка за Перење Забавува Трајни Оксфорд Ткаенина

DEN 2823.60

Износот
Залиха

Тоа е лесно да се чисти,може да се фрли директно во машина за перење или четка внатре и надвор со brush.Net тежина : 900g. 【Голем Капацитет】лесно складирање,Зачувајте го вашиот простор-кога не се во употреба,валкана облека лесно може да се здипли и се става во плакарот. 【Сметководствена се Справува】Рѓа-алуминиумска легура се справи со тоа торба лесно може да се пресели околу.Производот се прикаже : Пакување : 69*65*6cm.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи