.

.

Canon PowerShot ELPH 160 (Сребро)

Canon PowerShot ELPH 160 (Сребро)

DEN 0.00

Износот
Залиха

8x (28–224mm) Оптички Зум. 20.0 Мегапиксели сензор во комбинација со DIGIC 4+ Слика Процесор.Пука 720p HD видео со посветен филм копчето.Smart АВТО интелигентно го одбира соодветни прилагодувања за камерата врз основа на претходно дефинирани снимање ситуации.ЕКО Режим помага во намалување на потрошувачката на енергија за подолг век на батеријата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи