.

.

RaceWax Двојна Предност за Полнење 80Dx3 Ски-База-Страна Алатка +Дијаманти +Gummi и Повеќе

RaceWax Двојна Предност за Полнење 80Dx3 Ски-База-Страна Алатка +Дијаманти +Gummi и Повеќе

DEN 0.00

Износот
Залиха

Swix 80-mm, Дијамант Камен во Собата, Три Камења : Црвена Крупни TA200 SE= нуди најдобри сечење акција (200 чакал); Жолта Медиум TA400 SE= за рутински работ одржување и заострување (400); Бела парична Казна TA600 SE= за deburring и работ полирање (600) е препорачливо да поставите работ bevels со датотеката и потоа го замени датотека со 70 или 80-mm, дијамант камења за одржување на острината; ако секогаш користите метал датотека, ќе носат далеку работ.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи