.

.

WSHR-99638 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 М14 М16. DIN9250 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик Диск Пролет Serrated Заклучување за Миење Knurled Еластична Заптивка - (Внатрешно Кол: 50pcs М8)

WSHR-99638 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 М14 М16. DIN9250 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик Диск Пролет Serrated Заклучување

DEN 0.00

Износот
Залиха

ЗАБЕЛЕШКА - ве Молиме проверете објект Големина, Количина, Боја carefuly пред да нарачате.Внатрешен Дијаметар : 50pcs М8. DIY Материјали : Дрво.is_customized : Yes.Дебелина(мм) : 0.45-2.1 mm.Опис : Предмети Description There се квалитетни DIN9250 диск пролет заклучување washer Material : А2-70/304 нерѓосувачки steel Size:М2.5/ М3 / M4 / М5 / M6 / М8 / M10 / М12 / М14 / M16 Product display Item Спецификација : DIY Материјали : Woodworkingis_customized : Yes Thickness(mm) : 0.45-2.1 mm.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи